Series
Ratings
69
She Was PrettyRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0
You Are My DestinyRated ★ 1.0
The Great DoctorRated ★ 3.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5

Money's WarfareRated ★ 3.5

IljimaeRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0