Titles you rated


Days of Being WildRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Taipei StoryRated ★ 4.0
That Day, on the BeachRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Esper's LightRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
EraserheadRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5