Series
Ratings
108
Mad MenRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Office Season 7Rated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Unabomber: In His Own WordsRated ★ 4.5
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 5.0
The Defiant OnesRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 4.5