Series
Ratings
37
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0

Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5