Series
Ratings
91
1리터의 눈물Rated ★ 3.5
철학자의 요리Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
Physical: AsiaRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.5

Three KingdomsRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0