Series
Ratings
18
라이프 라인Rated ★ 4.5
PlutoRated ★ 5.0
Dog Days of SummerRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
WandaVisionRated ★ 4.5
UnbelievableRated ★ 5.0

Beyond EvilRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
IslandRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5