Titles you rated
MemoryRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5

My GirlRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0

DexterRated ★ 5.0

DexterRated ★ 5.0

DexterRated ★ 5.0

DexterRated ★ 5.0
VRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0

DexterRated ★ 5.0