Series
Ratings
66
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0

원피스 1기Rated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0

The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5

Nodame CantabileRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0