Titles you rated


Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
The FakeRated ★ 1.5
Summer WarsRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 1.0
The Senior ClassRated ★ 2.0

The WhistleblowerRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 2.5

The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Days of WrathRated ★ 1.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Into the WhiteRated ★ 2.5
All Bark No BiteRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 2.0
곤충왕국Rated ★ 2.0
The AviatorRated ★ 4.0
TannaRated ★ 0.5

The UnforgivenRated ★ 2.0