Titles you rated
Check It Out, Yo!Rated ★ 2.5
WaterboysRated ★ 3.0
Sayonara Game -Kisarazu Cats' EyeRated ★ 3.0
A Hard Day's NightRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The HurricaneRated ★ 4.0
Nobunaga Concerto: The MovieRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
The Handsome SuitRated ★ 3.0
Where to Invade NextRated ★ 4.0
Always: Sunset on Third Street 2Rated ★ 3.5
The Kiyosu ConferenceRated ★ 4.0
The RingRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 2.5