Movies
Ratings
158
Far and AwayRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0

Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
My Father and My SonRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0

Painted FireRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
AustraliaRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5

CollectorsRated ★ 3.5
A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0