Titles you rated
Youth of MayRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Royal Secret Inspector JoyRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0