Movies
Ratings
682
The King's WardenRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.0
HumintRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5

ChefRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.0
Juror #2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0

SicarioRated ★ 4.5
The Last DuelRated ★ 4.0
Auntie EdnaRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5