Series
Ratings
168
The StudioRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
JeongnyeonRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.5
Frankly SpeakingRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5