Movies
Ratings
51
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0