Movies
Ratings
1175
PsychoRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The Road HomeRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Mute WitnessRated ★ 2.5
All Quiet On The Western FrontRated ★ 3.0
a Wild RoomerRated ★ 3.0

The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Paths of the SoulRated ★ 4.0
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
The LadyRated ★ 3.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0

MaterialistsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.5
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
Dirty DancingRated ★ 4.0