Series
Ratings
46

Cowboy BebopRated ★ 5.0
Dr. SlumpRated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 3.0
BonobonoRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Adventure of Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 1.0
Detroit Metal CityRated ★ 2.5
Sorcerer HuntersRated ★ 3.0
Sorcerer Hunters The OriginalRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 1.5
MistressesRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0