Series
Ratings
141
StrangerRated ★ 5.0
My Dearest NemesisRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Tamon’s B-SideRated ★ 3.0
The Lady Blessed by the Gorilla God is Adored by the Royal KnightsRated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5

Chainsaw ManRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.0

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0