Movies
Ratings
1211
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0

I, The ExecutionerRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 3.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5