Titles you rated


DAN DA DANRated ★ 4.0

Dan Da DanRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5

Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 3.0
Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.0

Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0

Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
That '90s Show Season 3Rated ★ 3.0
That '90s Show Season 2Rated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
Kengan Ashura Part Season 2Rated ★ 3.5
Rising Impact Season 2Rated ★ 3.5