Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5

The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5

MinariRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5