Series
Ratings
50
Reply 1988Rated ★ 4.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 4.5
LA ArirangRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0