Movies
Ratings
19
Train to BusanRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0

The Classified FileRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5

WishRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5

FluRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0

A Frozen FlowerRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 1.0

Inside MenRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 4.0