Series
Ratings
39
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
FingersmithRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Tess of the D'UrbervillesRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.0