Movies
Ratings
1995
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 2.0
HumintRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5

BallerinaRated ★ 4.5

Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5

Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.0

28 Years LaterRated ★ 2.0
Demon CityRated ★ 0.5

You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
Don't Call It MysteryRated ★ 1.5
The 5th WaveRated ★ 1.0
XtremeRated ★ 1.5
Rise of the Machine GirlsRated ★ 0.5
AbigailRated ★ 1.0