Series
Ratings
311
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
His & HersRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 3.5

Dan Da DanRated ★ 5.0
The Perfect InsiderRated ★ 3.5

DAN DA DANRated ★ 4.5
Good Day for Gag Manga GORated ★ 4.0
코미디 리벤지Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0