Titles you rated
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 1.5

Castle in the SkyRated ★ 4.0
BraindeadRated ★ 2.5

Shrek 2Rated ★ 4.0

Take OffRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Ivan Vasilyevich Changes His ProfessionRated ★ 3.5
OneginRated ★ 4.0
HipstersRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0