Titles you rated

You and Everything ElseRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0

Migi & DaliRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5

Reborn RichRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.5