Movies
Ratings
773

BugoniaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5

Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5

Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5

The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 3.5