Movies
Ratings
389
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0

MissingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Spy NationRated ★ 3.5
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 5.0
The Bacchus LadyRated ★ 5.0

The PriestsRated ★ 3.0

AssassinationRated ★ 2.5
Things to ComeRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0

GhostbustersRated ★ 5.0
THE JAM: ABOUT THE YOUNG IDEARated ★ 5.0

The Truth BeneathRated ★ 5.0
AmourRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0