Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The FrogRated ★ 1.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
A Small LightRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 2.0
The Golden SpoonRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0