Movies
Ratings
145

The UnforgivenRated ★ 2.5

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5

SecretRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0

Coin Locker GirlRated ★ 2.0

OldboyRated ★ 2.5

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5