Titles you rated
Project AlmanacRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0

A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0

Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0