Titles you rated

A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0

My Wife Got MarriedRated ★ 5.0

Public EnemyRated ★ 5.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0

SunflowerRated ★ 5.0

Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0

Take OffRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0

Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0

Nameless GangsterRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 5.0

The Man from NowhereRated ★ 5.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0