Series
Ratings
474
Radio StarRated ★ 4.0

Brave Detectives 2Rated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Behind Every StarRated ★ 3.5
Black2: I Saw the DevilRated ★ 4.0
짱구는 못말려Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5

HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
UnframedRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Off the REC. SUZYRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.0