Series
Ratings
44
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5

Clean With Passion For NowRated ★ 4.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Gokusen SpecialRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Three FriendsRated ★ 4.5