Titles you rated
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0

AlwaysRated ★ 2.0

Runway CopRated ★ 0.5
Taken 2Rated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 1.5

A Company ManRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.5

The ClientRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 0.5
50 First DatesRated ★ 1.5
Heavenly ForestRated ★ 1.5

Perfect NumberRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 2.0

SpellboundRated ★ 3.5