Movies
Ratings
526
The Nun IIRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5

BurningRated ★ 4.0

No Way UpRated ★ 1.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 3.5

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Devils StayRated ★ 1.0
UgliesRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0

PilotRated ★ 2.5