Series
Ratings
388
The BeautyRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
MurderbotRated ★ 3.5
Defending JacobRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5

One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5

One Punch ManRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The StrainRated ★ 3.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5