Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5

Baby DriverRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0

Memento MoriRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Becoming HumanRated ★ 2.5
EurekaRated ★ 4.0
Journey ThereRated ★ 4.0
ReedlandRated ★ 3.0
Stranger by the LakeRated ★ 3.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0

A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Little MonstersRated ★ 3.0
Psycho GoremanRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.5

The Kid with a BikeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5