Movies
Ratings
762
The Zone of InterestRated ★ 5.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
An Officer and a SpyRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Darkest HourRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 4.0

Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5

Green BookRated ★ 4.5

Fallen AngelsRated ★ 4.0

In the Mood for LoveRated ★ 5.0