Titles you rated


Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0

The UnjustRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0

The ThroneRated ★ 4.0