Movies
Ratings
166
Still AliceRated ★ 4.5
NineRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5

In the Mood for LoveRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5

Memories of MurderRated ★ 4.0

Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 5.0

Take This WaltzRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.0

MissingRated ★ 4.5
Santa BarbaraRated ★ 3.5
FoxfireRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
The Riot ClubRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5