Movies
Ratings
131
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0

A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Rainbow SongRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0

QuickRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0

My Neighbor TotoroRated ★ 4.0