Titles you rated
PinocchioRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0

Miss GrannyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0