Movies
Ratings
588
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5

ArrivalRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Cars 3Rated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Land of BadRated ★ 3.0

Perfect DaysRated ★ 4.5