Movies
Ratings
152
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.0

The Face ReaderRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Rainbow SongRated ★ 3.5

The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5

Whisper of the HeartRated ★ 4.5

SilmidoRated ★ 4.0

Lovers' ConcertoRated ★ 3.5

The WhistleblowerRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5