Movies
Ratings
195

The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 4.0

A Hard DayRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5

Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5

Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 3.0