Movies
Ratings
234
American SniperRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0

Another Public EnemyRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5

Art of FightingRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5

Low LifeRated ★ 5.0

MotherRated ★ 4.0

Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0

FailanRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.5

SilmidoRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 5.0