Movies
Ratings
349

MotherRated ★ 4.5
PietaRated ★ 3.5

My Sassy GirlRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0

Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5